• جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸ - ۱۷ ژوئیه ۲۰۰۹    » لینک مستقیم    چاپ کنید

ویدئو کامل خطبه نماز جمعه رفسنجانی 26 تیر ماه

مهدی کروبی هم در میان شرکت کنندگان بود هاشمی رفسنجانی در خطبه های نماز جمعه امروز 26 تیر ماه مانند همیشه تلاش کرد با به نعل و به میخ زدن همه را راضی نگهدارد . وی گفت "از ۵ روز اضافه ای که رهبر به شورای نگهبان داد استفاده خوبی نشد". هاشمی همچنین به نقش تلویزیون جمهوری اسلامی در صحنه سیاسی کشور اشاره کرد و گفت : "بايد فضايی ايجاد کنيم که همه بتوانند بيايند و حرفشان را بزنند و بحث منطقی کنند. بخشی از اين هم بر عهده صدا و سيماست." وی خواستار آزادی زندانيان سياسی شد که در وقايع اخير دستگير شد و گفت گفت: "بايد با آسيب ديدگان و عزاداران همدردی شود و از آن ها دلجويی شود." نوار های خطبه نماز جمعه را که به دلایل فنی به 7 بخش تقسیم شده در زیر ملاحظه کنید :


خطبه نماز جمعه 26 تیر ماه - 1


خطبه نماز جمعه 26 تیر ماه - 2


خطبه نماز جمعه 26 تیر ماه - 3


خطبه نماز جمعه 26 تیر ماه - 4


خطبه نماز جمعه 26 تیر ماه - 5


خطبه نماز جمعه 26 تیر ماه - 6


خطبه نماز جمعه 26 تیر ماه - 7
 
 
خواندنیها را یاری دهید
از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .
 
خواندنیها را مشترک شوید
اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود